| Product Name | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Automobile Testing Laboratory |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-04 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | Power Dispatch Centers Room CO2 Cylinders |
| Model Number | QM H20/90-XL-007 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Features | Fk-5-1-12 Clean Agent System |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | NOVEC 1230 |
| Model Number | YF100/2.5N/-XL-05 |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Product Name | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Airport |
| Model Number | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | Nitrogen Fire Fighting System |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 237.5kg/M³ |
| Activation Method | Automatic, Pneumatic, Manual, Mechanical Emergency Operation |
| Features | 68°C Fixed-Temp Hanging System |
|---|---|
| Model Number | XQFW10/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1150kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Model Number | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QM H20/90-XL-010 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40BFZ-6MPa |
| Classification | 1.6MPa,2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial And Radial |