| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Whether Ring Formation Or Not | Cyclic Hydrocarbon |
| Chemical Name | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (Solids), Class B (liquids), Class C (gases) And Class E (electrical) |
| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Detectors/sounder Circuits | Four 21 To 28V DC |
| Number Of Detectors Per Zone | ≤30 PCS Conventional Detectors |
| NAC Outputs | 26 To 28V DC Fused At 500mA With Electronic Fuse |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Cylinder Capacity | 120L |
| Maximum Operating Pressure | 5.3MPa (+50℃) |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
| Cylinder Capacity | 150L |
|---|---|
| Application Scenario | Data Center Service Room |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Design Concentration | ≤1250kg/m³ |
| Features | Clean Gas |
|---|---|
| Model Number | XQQW4/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Product Name | CO2 Cylinders |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Mechanical Processing Workshop |
| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Color | Red |
| Detectors/sounder Circuits | Four 21 To 28V DC |
| Number Of Detectors Per Zone | ≤30 PCS Conventional Detectors |
| NAC Outputs | 26 To 28V DC Fused At 500mA With Electronic Fuse |
| Model Number | QMD20/90-XL-03 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | Nitrogen Fire Fighting System |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 237.5kg/M³ |
| Fire Suppression Agent | Clean Agent |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Feature | Clean Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200/HFC-227ea |
| Cylinder Capacity | 40L-04 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |