| Product Name | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Automobile Testing Laboratory |
| Features | Clean Agent |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Product Name | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Cloud Computing Center Computer Room |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-08 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | Production Workshop Seamless CO2 Cylinders |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-2.5MPa |
| Classification | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial And Radial |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-07 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | Ship Room CO2 Cylinders |
| Product Name | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Mechanical Processing Workshop |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | QMQ5.6/180W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Model Number | QMQ5.6/180W-XL-008 |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Model Number | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2 |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 178.125kg/M³ |