| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ5.6/90W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | Fk-5-1-12 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 40L |
| Model Number | YF40/2.5N/-XL |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Features | Clean Gas |
|---|---|
| Model Number | XQQW4/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | Hanging FM200 Automatic Fire Suppression System |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | FM200 Automatic Gas Fire Extinguisher Reference Room |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200/hfc-227ea/heptafluoropropane |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | GQQ120/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | Clean Agent |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | 40L-02 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-09 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 150L |
| Model Number | QMQ5.6/150W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |