| Features | Clean Agent |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Model Number | QM H20/90-XL-11 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QM H20/90-XL-010 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QM H15/70-XL-04 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QM H20/90-XL-12 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QMD20/90-XL-04 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | Nitrogen Fire Fighting System |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 237.5kg/M³ |
| Model Number | QM H20/80-XL-003 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Fire Suppression Agent | Fk-5-1-12 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 40L |
| Model Number | YF40/2.5N/-XL |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Features | Automatic Fire Extinguishing |
|---|---|
| Model Number | XQFW20/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1150kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Model Number | QM H15/70-XL-03 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |