| Product Name | FM200/ HFC-227ea |
|---|---|
| Characteristics | Pollution-free And Non-conductive |
| Chemical Name | 1,1,1,2,3,3,3-Heptafluoropropane |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (solid), Class B (liquid) And Class C (electrical) Fires |
| Product Name | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Cloud Computing Center Computer Room |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-05 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | School Server Room CO2 Cylinders |
| Product Name | HFC-227ea |
|---|---|
| Characteristics | Pollution-free And Non-conductive |
| Chemical Name | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (solid), Class B (liquid) And Class C (electrical) Fires |
| Product Name | FM200 |
|---|---|
| Characteristics | Pollution-free And Non-conductive |
| Chemical Name | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (solid), Class B (liquid) And Class C (electrical) Fires |
| Product Name | FM200 |
|---|---|
| Characteristics | Pollution-free And Non-conductive |
| Chemical Name | 1,1,1,2,3,3,3-HFC-227ea |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (solid), Class B (liquid) And Class C (electrical) Fires |
| Product Name | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Mechanical Processing Workshop |
| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Detectors/sounder Circuits | Four 21 To 28V DC |
| Number Of Detectors Per Zone | ≤30 PCS Conventional Detectors |
| NAC Outputs | 26 To 28V DC Fused At 500mA With Electronic Fuse |
| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Color | Red |
| Detectors/sounder Circuits | Four 21 To 28V DC |
| Number Of Detectors Per Zone | ≤30 PCS Conventional Detectors |
| NAC Outputs | 26 To 28V DC Fused At 500mA With Electronic Fuse |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-6MPa |
| Classification | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial |