| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L,100L,120L,150,180L |
| Model Number | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Filling Density | ≤950kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Features | Clean Agent |
|---|---|
| Model Number | XQQW6/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-09 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | NOVEC 1230(Fk5112) |
|---|---|
| Features | Clean Gas |
| Model Number | YF120/2.5N/-XL-03 |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Product Name | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Automobile Testing Laboratory |
| Product Name | HJLI-350-90-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Bank Computer Rooms |
| Model Number | QMD20/80-XL-10 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | Nitrogen Fire Fighting System |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 237.5kg/M³ |
| Activation Method | Automatic, Pneumatic, Manual, Mechanical Emergency Operation |
| Fire Suppression Agent | NOVEC 1230/Fk5112 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 100L |
| Model Number | YF100/2.5N/-XL |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Model Number | QM H15/70-XL-02 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Model Number | QM H15/70-XL-05 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |