| Features | Automatic Fire Extinguishing |
|---|---|
| Model Number | XQFW20/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1150kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Model Number | QM H20/90-XL-10 |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 20MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 211.15kg/M³ |
| Product Name | HJLI-350-120-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Cloud Computing Center Computer Room |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ4.2/90W-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | QMQ5.6/180W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | NOVEC 1230 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | YF120/2.5N/-XL |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Features | Hfc-227ea Fire Extinguisher Ball |
|---|---|
| Model Number | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | HFC 227ea Automatic Extinguisher Chemical Plant |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | Clean Gas, Non-conductive |
|---|---|
| Model Number | QM H15/90-XL |
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |