| Temperature Sensing | 68°C |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | 40L |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-07 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Features | FM200 Automatic Fire Extinguishing System |
|---|---|
| Model Number | XQQW20/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | Hanging HFC 227ea Automatic Fire Suppression System |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | QMQ5.6/120W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L-01 |
| Model Number | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Temperature Sensing | 68°C |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L-01 |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ5.6/90W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |