| Temperature Sensing | 68°C |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Features | Novec 1230 Clean Agent System |
|---|---|
| Model Number | XQFW8/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1150kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Temperature Sensing | 68°C |
|---|---|
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |
| Fire Suppression Agent | NOVEC 1230(C6F12O) |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 150L |
| Model Number | YF120/2.5N/-XL |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |
| Product Name | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Airport |
| Product Name | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Substation |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40BFZ-6MPa |
| Classification | 1.6MPa,2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial And Radial |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-4.2MPa |
| Classification | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial |
| Trademark | OEM |
|---|---|
| Origin | Guangdong, China |
| Model | 40ZX-6MPa |
| Classification | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa,15MPa,20MPa |
| Installation Forms | Axial |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ4.2/90W-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |