| Product Name | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Automobile Testing Laboratory |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-07 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Cylinder Capacity | 150L |
|---|---|
| Application Scenario | Data Center Service Room |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Design Concentration | ≤1250kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | XL-250704 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Fire Suppression Agent | Clean Agent |
|---|---|
| Model Number | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Storage Pressure | 2.5MPa (at +20℃) |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Model Number | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Storage Pressure | 2.5MPa (at +20℃) |
| Fire Suppression Agent | Heptafluoropropane |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | GQQ90/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Product Name | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Substation |
| Features | Fire Suppression Equipment |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | Fk-5-1-12(C6F12O) |
| Model Number | YF100/2.5N/-XL-07 |
| Filling Density | ≤1420kg/M³ |
| Operating Temperature Range | -10℃~50℃ |