| Product Name | HJLI-350-90-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Bank Computer Rooms |
| Product Name | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Automated Control Room |
| Product Name | HJLI-350-100-4.2T |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Industry |
| Product Name | CO2 Cylinders XL |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Power | DC24V/1.6A |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-02 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Power | DC24V/1.6A |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-04 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | Power Dispatch Centers Room CO2 Cylinders |
| Product Name | CO2 Cylinders |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Storage Pressure | 2.5Mpa;4.2MPa;5.6MPa; |
| Applications | Mechanical Processing Workshop |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-01 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Power | DC24V/1.6A |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-03 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | Medical Facilities And Equipment Fire Suppression System, Medical Facilities And Equipment CO2 Cylinders |
| Product Name | CO2 Cylinders XL-05 |
|---|---|
| Color | Red |
| Volume (L) | 70, 100,120,150, 180 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Highlight | School Server Room CO2 Cylinders |