| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | Hfc-227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 70L |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Features | Hanging FM200 Automatic Fire Suppression System |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Model Number | QMD15/70-XL |
|---|---|
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2 |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Maximum Working Pressure At 50℃ | 178.125kg/M³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | XL-250704 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Fire Suppression Agent | Heptafluoropropane |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | GQQ90/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200/hfc-227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 100L |
| Model Number | GQQ100/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200/hfc-227ea/heptafluoropropane |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | GQQ120/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | Clean Agent |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |