| Features | Hanging FM200 Automatic Fire Suppression System |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | Hfc-227ea Fire Extinguisher Ball |
|---|---|
| Model Number | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | FM200 Automatic Gas Fire Extinguishing System |
|---|---|
| Model Number | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | FM200 Automatic Gas Fire Extinguisher Reference Room |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | FM200 Automatic Gas Fire Extinguisher Aging Room |
|---|---|
| Model Number | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L-01 |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | 40L |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-01 |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Features | Fm200/heptafluoropropane Gas Fire Extinguisher |
|---|---|
| Model Number | XQQW6/1.6-XL-14 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | FM200 Rapid Fire Reaction Gas Automatic Fire Extinguisher |
|---|---|
| Model Number | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 2.5MPa ( +50℃) |