| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Model Number | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Model Number | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Storage Pressure | 2.5MPa (at +20℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Feature | Clean Gas And Environmental Friendly |
| Cylinder Capacity | 40L |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL |
| Volume | 1350*500*450mm |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ4.2/90W-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | QMQ5.6/120W-XL-01 |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Features | Hanging HFC 227ea Automatic Fire Suppression System |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Product Name | FM200/HFC-227ea |
|---|---|
| Characteristics | Pollution-free And Non-conductive |
| Chemical Name | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (solid), Class B (liquid) And Class C (electrical) Fires |
| Trademark | XL / OEM |
|---|---|
| Purity (%) | 99.99% |
| Chemical Name | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Pattern Of Extinguishing | Enclosed Flooding |
| Fire Class | Class A (Solids), Class B (liquids), Class C (gases) And Class E (electrical) |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Model Number | QMQ5.6/180W-XL-008 |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-07 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |