| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 150L |
| Model Number | QMQ5.6/150W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Features | FM200 Automatic Fire Extinguishing System |
|---|---|
| Model Number | XQQW20/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200/HFC-227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 40L-03 |
| Model Number | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Features | FM200 68℃ Automatic Gas Fire Extinguishing Rolling Mill Room |
|---|---|
| Model Number | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Fire Suppression Agent | Clean Agent |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | GQQ180/2.5-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Cylinder Capacity | 150L |
|---|---|
| Application Scenario | Data Center Service Room |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Design Concentration | ≤1250kg/m³ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Cylinder Capacity | 120L |
| Maximum Operating Pressure | 5.3MPa (+50℃) |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
| Features | IG541 Clean Gas Fire Extinguishing Data Center Solution |
|---|---|
| Model Number | QM H15/80-XL |
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 0.3MPa ( +20℃) |
| Maximum Operating Pressure | 8MPa (+50℃) |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L-01 |
| Model Number | QMQ5.6/120W-XL-02 |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |