| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 40L-07 |
| Model Number | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Feature | Environmental Friendly Gas |
|---|---|
| Fire Suppression Agent | FM200 |
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | QMQ4.2/180W-XL |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 90L |
| Model Number | QMQ5.6/90W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | FM200 |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 120L |
| Model Number | QMQ5.6/120W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Fire Suppression Agent | HFC 227ea |
|---|---|
| Cylinder Capacity | 180L |
| Model Number | QMQ5.6/180W-XL |
| Filling Density | ≤1250kg/m³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Features | HFC 227ea Automatic Extinguisher Chemical Plant |
|---|---|
| Model Number | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | IG541 Inert Gas Fire Extinguishing System |
|---|---|
| Model Number | QM H15/70-XL |
| Fire Extinguishing Agent Composition | N2, Ar, CO2 (Ratio: 52%, 40%, 8%) |
| Working Pressure At 20℃ | 15MPa |
| Working Pressure Temperature | 0~50℃ |
| Feature | FM200 Gas Suppression System |
|---|---|
| Model Number | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Filling Density | ≤1120kg/m³ |
| Storage Pressure | 2.5MPa (at +20℃) |
| Features | Automatic Fire Extinguishing |
|---|---|
| Model Number | XQFW20/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1150kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |
| Features | Hanging Fire Extinguisher |
|---|---|
| Model Number | XQQW8/1.6-XL |
| Filling Density | ≤1000kg/M³ |
| Operating Temperature Range | 0℃~50℃ |
| Storage Pressure | 1.6MPa ( +20℃) |